SIKÇA SORULAN SORULAR

“Açık Pazar Hareketi” ve Kadinureticiden.com nedir?

“Açık Pazar Hareketi” kadın üreticilere yılın 365 günü ürünlerini satabilecekleri sanal bir pazar yeri sunma amacını taşıyan ve Anadolu Kültür, Sanat, Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği tarafından yürütülen bir sosyal dayanışma projesidir. Temel amacı, Covid-19 salgınının getirdiği zorlu koşullar altında ayakta kalmaya çalışan küçük üretici kadınlara destek olmaktır.

İçinden geçtiğimiz süreçte yasaklar sebebiyle kapanan pazarlar, açık olan pazarlarda düşen alışveriş oranı gibi unsurlar, küçük ölçekli kadın üreticileri maddi anlamda zora sokmuştur ve onların tüketiciyle buluşma imkânlarını kısıtlamıştır. "Açık Pazar Hareketi" çetin koşullar altındaki üretici kadınlarımızın önünü açacaktır.

365 Gün Açık Bir Pazar Yeri: “kadinureticiden.com” Sitesi

kadinureticiden.com” sitesi, “Açık Pazar Hareketi” kapsamında kadın üreticilerin kendi ürünlerini pazarlayabilmeleri için kurulan, kâr amacı gütmeyen, dayanışma odaklı bir alışveriş sitesidir. “kadinureticiden.com” sitesi aynı zamanda üretici ve köy pazarlarını dijitalleştirmek için atılan bir adımdır.

Kadinureticiden.com’da neler satılır?

Kadinureticiden.com’da üretici kadınların yıl boyu el emeği ile yaptığı tamamen doğal ve katkısız gıda ürünleri satılır.

Siparişleriniz nasıl hazırlanır?

Siparişleriniz operasyon merkezimizde görevli ekip arkadaşlarımız tarafından özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir. Son kontrollerin ardından size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Üreticileri kim seçiyor?

Üreticilerimizle birebir irtibata geçiyor ve ürünlerini satışa koymadan önce gerekli olan bütün aşamaları biz tamamlıyoruz. Ardından birbirinden özel ve lezzetli ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Ürünleri kimin ürettiğini nerden öğrenebilirim?

Sitede ürünlerin içinde üretici adları yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için [email protected] adresinden ve 0549 696 55 21 ile 0549 696 55 22 nolu müşteri hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Ürünlerimi Kadinureticiden.com’da nasıl satabilirim?

Ürünlerinizi Kadinureticiden.com’da satmak için Sitemizin en alt kısmında bulunan BİZİMLE SATIŞ YAPIN sayfasındaki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Form ekip arkadaşlarımız tarafından incelendikten sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Siteye nasıl üye olabilirim?

Siteye giriş yaptığınızda Ana sayfada sağ üstte bulunan Hesabım simgesine tıklayınız. Açılan sayfada Hızlı Üyelik alanlarını eksiksiz doldurarak sitemize kolayca üye olabilirsiniz.

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Kadinureticiden.com’dan alışveriş yapabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekledikten sonra açılan sayfadan SİPARİŞİ TAMAMLA butonuna tıklayınız ya da sayfanın sağ üstünde bulunan SEPET ikonuna tıklayınız. Açılan sayfadan öncelikle adres bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Sonrasında tekrar SİPARİŞİ TAMAMLA butonuna tıklayınız. Daha sonra ödeme türünü belirleyiniz ve bilgileri doldurunuz. Ardından tekrar SİPARİŞİ TAMAMLA butonuna tıklayınız. Kredi/Banka kartı ile alışveriş yaptıysanız karşınıza 3D Güvenli Alışveriş Sayfası çıkacaktır. Gerekli alanları doldurduğunuzda siparişiniz gerçekleşecektir.

Havale/EFT ile sipariş verdiyseniz siparişiniz doğrudan oluşur. Siparişinizin tamamlanması için sipariş tutarını size gelen sipariş numarası ile ilgili banka hesabına yatırmanız gerekmektedir.

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

Kredi/Banka kartı ve Havale/EFT yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale/EFT Bilgileri

Anadolu Kültür Sanat Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği İktisadi İşletmesi

Vakıf Bank - TRY - Merkez Şube Kodu: 184 Hesap No: 00158007311994933

IBAN: TR18 0001 5001 5800 7311 9949 33

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra takip numarası SMS yoluyla tarafınıza ulaşacaktır. Size gelen takip numarası ile siparişinizin nerede olduğunu görüntüleyebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz.

Fiyatlara KDV dâhil midir?

Kadinureticiden.com’da satılan ürünlere %8 KDV dahildir.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Kadinureticiden.com’dan satın aldığınız ürünlerde kargo tamamen ücretsizdir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Ana sayfada sağ üstte yer alan Hesabım sekmesine tıklayarak siparişlerinizi görüntüleyebilir ve ilgili siparişiniz için iptal talebi oluşturabilirsiniz.

 Teslim aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Kayıtsız şartsız ürün iade garantisi/yerinde imha garantisi veriyoruz.

Tüketicilerimizin gönül ferahlığıyla sağlıklı ve doğal ürünlere kavuşabilmesi için alışverişlerde kayıtsız şartsız iade garantisi (kendi gözetimimizde yerinde imha) sağlıyoruz.

İade ücreti ne zaman hesabıma geçer?

Ücret iadesi işlemi tarafımızca 3 iş gününde gerçekleştirildikten sonra ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 1-8 iş günü içerisinde hesabınıza geçecektir.

Komisyon almadan ve herhangi bir kesinti yapmadan ürünleri size nasıl ulaştırıyoruz?

Kadinureticiden.com Anadolu Kültür Sanat Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği tarafından hayata geçirilen bir sosyal sorumluluk ve dayanışma projesidir. Herhangi bir kar amacı gütmemektedir. Temel amacı kadın emeğini görünür kılmaktır.

Bütün ürünlerin hepsini nasıl görebilirim?

Kadinureticiden.com'da satılan ürünlerin tamamını TÜM ÜRÜNLER kategorisine girerek görüntüleyebilirsiniz.

Çerez Kullanımı